Transparencë, kompetencë dhe profesionalizëm në shërbimin tuaj.
Shëndeti i dhëmbëve tuaj janë prioriteti ynë.
Mjekë, dentistë dhe profesionistë të specializuara dhe të kualifikuar janë
në disposizionin tuaj per t’ju dhene sherbimin maksimal në të gjitha fushat e stomatologjisë.
Stafi multidisiplinar i zgjedhur, materjalet e cilësisë së larte
dhe pajisjet që kemi në dispozicion garantojnë rezultate te suksesshme dhe pacientë të kenaqur.

Mjekët tanë
Dr. Ahmet YILDIZOGLU
Dr. Denisa Kostandini

Shiko të gjithë mjekët tanë >>

Foto Galeri

DENTAL TURK

Shërbime dentare në cdo degë

Shërbimet e Poliklinikës:

• Implantologjia

• Egzaminime Radiologjike

• Ortodoncia

• Protetika

• Pedodontia

• Kirurgjia Orale

• Zbardhimi i dhembeve

Punët tona

Shiko më tepër >>

Shërbimet tona dentare
Implantologjia
Egzaminime Radiologjike
Ortodoncia
Protetika
Pedodontia
Kirurgjia Orale
Zbardhimi i dhembeve
Departamentet
  • Departamenti i Radiologjisë
  • Departamenti i Ortodoncisë
  • Departamenti i Protetikës
  • Departamenti i Kirurgjisë
  • Departamenti i Pedodontisë
  • Departamenti i Estetikës
Cakto një takim
Gusht 2019
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Die
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Facebook
SOCIALICON